Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

Binance Launchpad Kullanımı

Binance Launchpad Kullanımı

Binance Launchpad Kullanımı

Bir süredir kafayı takmış olduğum coin işlerinde kendi bilgilerim, araştırmaların doğrultusunda blogda yazılar yayınlamaya karar verdim. (Her şey ref için değil tabi ki) İlk yazıyı da Launchpad olarak seçmemin sebebi; Binance borsasında oldukça önemli yere sahip ve özellikle bu işe yeni girişenlerinde dahil bilmesi gereken bir konu. Her şey oldukça basit ve kafanız asla karışmayacak.

Launchpad Nedir?

Sıklıkla duyuyoruz, nedir bu launchpad ve nedir bunun olayı diye soruyorsanız tam olarak şu: Binance borsasına yeni girecek herhangi bir coinin hem öncelikli sahip olmak hem de indirimli sahip alım hakkı sağlayan Binance servisi.

Launchpad Nasıl Kullanılır?

Açıklamamız tamam. Herkes anladı diye düşünerek, nasıl kullanıldığını açıklamaya çalışayım. Kalan kısımda hem keyifli hem de kazanç sağlama ile oldukça basit.

Yapmamız gereken tek şey ve önceliğimiz Binance borsasına kayıtlı olmamız. Eğer kayıtlı değilseniz ŞU linkten kendi referansım ile %10 – %10 indirim ile kayıt olabilirsiniz (Kayıt sonrası indirim kodu girilmediği gibi tüm indirim avantajlarınızı kaybedeceksiniz. Bu maalesef farklı yerlerde olan durum değil mecburiyet) (Eğer kod halinde girmek isterseniz tam kod: HYFXZ0ML)

Kayıt olduk veya daha önce kayıtlıydık diye devam ediyorum. Yeni coinlere öncelikli sahip olmak için elimizde olan bakiyenin (herhangi bir miktar, bütçenize göre) BNB coin yani Binance borsasına ait kendi coinlerine sahip olmanız gerekmekte. Bu miktar hesaplarken son 1 hafta olarak baz alıyor. Yani elinizde son 1 haftada ne kadar BNB coin var ise o kadar alım yapma hakkına sahip oluyorsunuz.

Detaylandıralım örnek ile;

Launchpad üzerinden 500.000 adet ADIBELLİOLMAYANBİRCOİN satışa çıkarılacak Binance üzerinden, Son bir haftada ise 10 BNB hesabınızda mevcut, Binance borsası ise bunu otomatik olarak hesap yaparak bununla birlikte Launchpad’e 10 BNB miktarında var olabileceğinizi bildiriyor.

Bu bildirim ile 3 saatlik bir dilimde sahip olduğunuz BNB’leri kilitlemiş oluyorsunuz.

Bu işleme paralel olarak paylaştırma hesabı yapılarak tüm katılımcılara ADIBELLİOLMAYANBİRCOİN’i indirimli olarak hesabınıza yansıtır.

Binance TR’den Binance Global’e Para Aktarma İşlemi İçin TIKLAYINIZ

İşte bu kadar.

Launchpad alanına gitmek için; mobil uygulamanızda “Launchpad (HOT)” veya websitesi üzerinde üst kısımda yer alan “Finans” sekmesine tıklayın. Finans sekmesi sonrası; Binance Earn alt sekmesini açın. Esnek-Sabit ve Yüksek Riskli Ürünler diye 3 bölüm gelmekte. İlk yerde yer alan ESNEK VADELER alanı sizin için en uygun alan.

Şuan Binance borsasında TLM coin için BNB coinlerinizi stake edebilirsiniz. Tam olarak görselimiz ise şurası;

Aklınıza takılan herhangi bir konuyu lütfen yorum olarak belirtmekten çekinmeyin. Geribildirimler doğrultusunda daha fazla coin alanında yazılar düşünmekteyim.

 6

2 Yorumlar

Cemal
Launchpad de kazanç ne olur?
    Sezenist
    Stake ettiğiniz BNB miktarına göre değişkenlik gösterecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.