Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

FIFA 22 Kariyer Modu

FIFA 22 Kariyer Modu

FIFA 22 Kariyer Modu

FIFA 22 Kariyer Modu’na ait birçok harika yenilikler ile geliyor. EA’nin paylaştığı tanıtım videosu ve verdiği bilgiler ile harika bir kariyer modu serüveni bizi bekliyor.

Öncelikle videoyu izleyelim;

FIFA 22 Kariyer Modu Tanıtımı

Videoyu izlediyseniz şimdi bazı yenilikleri sıralayalım;

FIFA 22 Kariyer Modu Kulüp Oluşturma!

  • Kulüp kimliği
  • Kadro kurucu
  • Stadyum özelleştirme
  • Arma ve forma düzenleme

gibi seçenekler mevcut.

FIFA 22 Kariyer Modu Oyuncu Kariyeri!

  • Yönetici değerlendirmesi
  • Maç hedefleri
  • Oyuncu ilerlemesi (Seviye atlama, yeni yetenek ağacı)

gibi yepyeni özelliklerde FIFA 22 Oyuncu Kariyeri’nde bizleri bekliyor olacak.

Kulüp oluşturma bu sene en çok ilgi çeken en önemli özellik diyebilirim. Gerçekten harika olmuş ve kariyer modu severler için oldukça güzel gelişme.

Kulübümüzü oluşturunca, yorumcuların takım için takma adımıza kadar özelleştireceğimiz seçenek ile oyuna moda giriş yapacağız. Oluşturduğumuz takım ile herhangi bir lig seçebileceğiz ve yukarıda listelediğim bazı özellikleri detayına kadar değiştireceğiz.

FIFA 22 Kariyer Modu Arma ve Forma Yapımı

İkinci videoda olduğu gibi de formalarımızı, armalarımızı değiştirebileceğiz. Ben çok beğendim ki bu özellik sadece takımı kurarken değil, modası geçtiğini düşündüğünüz her sezon başında yenileyebileceğiz. Yani her sene yeni bir forma çıkarabileceğiz. Oldukça güzel fikir.

FIFA 22 Kariyer Modu Yedek Oyuncu Değişikliği!

Oyuna sonradan dahil olmak mı? Evet harika bir haber gibi geliyor. Bunu neden Pro Clubs’da yapmadılar hala anlamış değiliz fakat FIFA 22 ile beraber artık sonradan oyuna girip, oyunun kaderini değiştirebileceğiz diyebilirim.

FIFA 22 Pro Clubs Modu Detayları İçin Tıklayınız

Maçı değiştiren oyuncu olarak sahada dolaşmak, bir sonraki maça ilk 11 de başlama şansının yükseltmesi gibi birçok ayrıntı mevcut.

FIFA 22 Kariyer Modu Oyuncu Değişikliği

Bu değişiklikler ve hatta daha fazla ayrıntılarının hepsi bir yönetici değerlendirmesine tabi tutulacak. Kariyer başında daha az süre aldığımız ilk zamanları bu değerlendirmeler ile de süremizin arttırmasına hatta en max potansiyele ulaşmamızı sağlayacak.

FIFA 22 Kariyer Modu Manager Rating

Bunların dışında yepyeni bir skill ağacı, perksler (Türkçe’ye çevirince saçma bir şey oluyor fakat NBA de olan rozetler diyelim) maç objektifleri, XP kazanma, level atlama gibi çokça özellikler bizlerle olacak. Perks ile ilgili bir video bırakıyorum daha rahat anlayabilmeniz için.

FIFA 22 Kariyer Modu Perks

İşte bu mükemmel detaylar ve yenilikler bu sene FIFA 22 Kariyer Modu’nda bizlerle.

 2

2 Yorumlar

Ugur
Oyuncu kariyerinde seviye 25 geldi maksimum seviye diyor aldığım tp ler artık bir işe yaramıyor oyuncum 83 reyting de kaldı :(

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir