Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

FIFA 22 Ön İnceleme

FIFA 22 Ön İnceleme

FIFA 22 Ön İnceleme

FIFA 22 için henüz mevcut FIFA 21 serisinin ortalarını yeni geçmişken ilk bilgiler gelmeye başladı. Bir önceki içerik üzerinden olabildiğince oyun öncesi ve oyun içerisinde bilgiler vermiştim. Bu konuda da FIFA 22 için ekstra ve hatta en merak edilen her özelliği her yeniliği tek tek analizini yapacağım. Kısacası FIFA 22 öncesi ve sonrasında burayı aktif tutup önce ön inceleme sonrada incelemeye çevireceğim. Şu linkten FIFA 21 için inceleme konuma da göz atabilirsiniz.

YENİ OYUN MOTORU MU?

EA yeni nesil konsollarda Frosbite oyun motorunun 4. nesilini kullanacağı neredeyse kesinleşti. Bu yıl EA Play Live’da duyurulacak olan yeni nesil sadece yeni nesil konsollarda yer alacak. Maalesef eski nesil ve PC kullanıcıları artık yeni nesil Frosbite sürümlü oyunu göremeyecek. FIFA 23 ve sonrası sadece PC için geleceği şimdiden bilinen bir şey. Burada tüm kötü durum eski nesil konsola sahiplerine.

FIFA 22 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Henüz tarih netleşmese de 22 Eylül 2021’de çıkması neredeyse kesin olan bir diğer bilgi. Herhangi bir olağan durum yada pandeminin etkisinin daha da artması söz konusu olmaz ise yine Eylül ayında yeni seri ile buluşabileceğiz.

Yazıyı güncellemeye devam edeceğim, sık kullanılanlara alabilirsiniz.

 1

0 Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir