Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

FIFA 22 Pro Clubs Modu

FIFA 22 Pro Clubs Modu

FIFA 22 Pro Clubs Modu

FIFA’nın yetim modu olmaktan çıkan ve oynayan kişilerin FIFA Ultimate Team’e göre çok daha sevdiği mod olan FIFA Pro Clubs modu bu sene ciddi ve güzel gelişmelere gidiyor.

Yeni bir yetenek ağacı, kadın karakter tipi ve oyun içinde onlarca düzenlemeler; FIFA 22 Pro Clubs modu ile bizlerle olacak. Belki de FIFA’nın en çok yenilik getireceği sene olabilir. Çokça mutluyum.

Xbox Platformunda Türkiye Ligi Discord Sunucusu İçin TIKLAYINIZ

FIFA 22 Pro Clubs’da Başlıca Yenilikler!

Saha zemini, taraftar çeşitliliği, pankartlar ve daha fazlası bu sene özelleştirilebilir göze çarpan detaylar.

Yeni bir skill ağacı, artık çok daha çeşitli ve oyunda olmasını istediğimiz en önemli özelliğimizi ayarlayabilme FIFA 22 Pro Clubs moduna geliyor. Birbirine benzer özellikte oyuncular yerine artık herkes kendi tarzını sahaya yansıtmaya daha uygun olacak. Bu durum zaten oynanabilirliğin, saha içerisinde varyasyonların, istasyonların; oyun kurgusuna doğrudan etki eden durum olması sebebi ile küçük gibi görünse de muhteşem bir özellik olmuş diyebilirim. Yetenek ağacını nasıl düzenleyeceğimiz konusunda henüz bir bilgi yok fakat geldikçe bu konuya ekleyeceğim.

FIFA 22 Ön İnceleme Yazısı İçin TIKLAYINIZ

Kadın Karakter! Çok bir ihtiyaç mıydı? Bence değildi. Zaten uzun saçlı görünümler yapıyorduk fakat bu kez vücut hatları ile saha da dolaşmak oldukça ilginç olabilir. Özellikle 22 kişiden birkaçı bu tiple saha da olunca çok fazla göze çarpacaktır. Bu görünümlerin saha içerisinde ne gibi avantajları yada dezavantajları olur, oyun çıkınca göreceğiz.

FIFA 22 Pro Clubs Oyuncu Görünümleri!

Yeni bir arama sistemi! FIFA 22 Pro Clubs için bir diğer önemli özellik diyebilirim, yine nasıl getirecekler yada nasıl olacak bilmiyoruz fakat sonraki maçı arama kısmı geçmiş yıllarda çokça hata barındırıyordu. Hatalardan arınmış, maç arama veya sıradaki maça geçme işlemi yenilik şeklinde ve daha hızlı şekilde olacağı kesinleşti. Bu da lobide bekleme işkencesinden kurtulmuş olmak demek ki oldukça önemli bir durum.

Yazının girişinde verdiğim “Xbox” platformunda yer alan arkadaşlarla güzel bir lig sistemi kurmayı planlıyoruz, eğer bir takımınız yok ise Discord sunucumuza katılarak kendinize takım bulabilir veya takımınız var ise lig organizasyonuna katılabilirsiniz. Daha fazla detay Discord sunucumuzda yer almakta!

FIFA 22 ve FIFA 22 Pro Clubs modu ile ilgili gelişmeler geldikçe konu içeriğini güncellemeye devam edeceğim. Takipte kalın!

 1

0 Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir