Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

FIFA 22 Ultimate Team

FIFA 22 Ultimate Team

FIFA 22 Ultimate Team

FIFA 22 yaklaşırken oyun içi ve FUT 22 ile ilgili bilgilerde gelmeye başladı. FUT HEROES yada FUT içerisinde yeni gelen modlar veya mevcut modlarda değişiklerin tamamını bu başlık altında FIFA 22 Ultimate Team’e özel olarak güncel tutmaya çalışacağım.

FIFA 22 FUT Kahramanlar!

Beni bu sene en çok heyecanlandıran durum bu oldu diyebilirim. Yarı icon oyuncu olarak nitelendirebileceğimiz bu kartlar takım yada icon gibi kategorize şeklinde gelmiyor, tamamen lig kahramanı gibi düşünebiliriz. Aşağıda yer alan görsellerle zaten tam anlamış olacaksınız. Resmi olarak çıkması kesinleşenlerden bazılarının bilgisini vereyim, sizlerde özellikle Süper Lig için tahmininiz varsa yorum olarak yazın.

Bundesliga‘nın en büyük kulüplerinde 200’den fazla gol atan ve ülkemizde bir dönem Beşiktaş’ta oynayarak şampiyonluğa ulaşan Mario Gomez’de bu özel kartların en başında geliyor.

La Liga‘da Real Madrid’in 2000 yılında Şampiyonlar Ligi’ni sekizinci kez kazanmasını sağlayan Morientes sadece kulüp değil İspanya Milli Takımı içinde büyük katkılar verdi. Klas ayağı, etkili kafa topları ve gerçek bir hedef oyuncu olan Morientes, La Liga için öne çıkan kahramanlardan birisi!

Serie A‘nın haricinde La Liga’da 100 üzeri maça çıkan Milito ise 2010 Şampiyonlar Ligi finalinde attığı iki golle Inter’in kazanmasında önemli pay sahiplerinden birisi oldu. Milito, doğrudan forvetin ender zamanlarında gol becerisi ile Serie A için kahramanlardan birisi.

FIFA 22 Ön İnceleme Konusu İçin TIKLAYIN

FIFA 22’nin kapak oyuncusu Kylian Mbappe olsa da oyun içerisinde yer alan diğer elçileri ise; Heung-Min Son, Phil Foden, David Alaba, Pulisic ve Trent Alexander-Arnold. Bu isimler paket açılış görsellerinde, antrenman alanında ve FUT22 içerisinde birçok yerde bizlere elçilik yapacak.

FIFA 22 FUT elçisi Heung-Min Son

Heroes kartları dışında FUT oyuncularının en çok merak ettiği şeylerden birisi de kart tasarımları. Nadir Altın kartlar, OTW (Dikkat Çeken) kartı da bizlerle paylaşıldı.

FUT22 Yeni Kart Tasarımları

Oyun içerisinde yeni bir mod olacağı kesin gözüyle bakılsa da henüz bir bilgi gelmediği için detay veremiyorum. Sadece FUT22’ye gelecek olan yeni modu değil, Squad Battle, Weekend League gibi FUT22 içerisinde yer alan modlar için olası değişikleri de bu konu altında güncel şekilde toplayacağım.

 5

0 Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir