Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

FIFA 23 Klavye Ayarları

FIFA 23 Klavye Ayarları

FIFA 23 Klavye Ayarları

Toplaşın FIFA klavye delikanlıları, yine ben ve yine FIFA’da yeni yılda klavye ayarları ile geldim. FIFA 23’de değişmeyen ama bir türlü pas, şut vb tuşlarını tam oturtamayan yada algılamayanlar için çözüm geldi. Aşağıda yer alan görseller işinizi fazlası ile görecektir. Adımları tek tek uygulayın ve FIFA 23 Klavye Ayarları‘nı sorunsuz kullanın.

FIFA 23 Konuları Hakkında Bilgi Alışverişi İçin Katılın DİSCORD

Ana Menü’de “Oyun Ayarları” alanına giriyoruz. Hangi ayarlar dememeniz için aşağıya görsel bırakıyorum.

Sonraki adımda “Kontrol Cihazı” kısmını “YALNIZCA KLAVYE” olarak seçiyoruz. Tam olarak hangi alan dememeniz için bir görsel daha ekliyorum.

FIFA 23 Ön İnceleme için TIKLAYINIZ

Ve artık klavyemizde istediğimiz tuşları atayabileceğiniz bir görsel geliyor.

Bu alanda ben yukarıda olduğu gibi düzenliyorum. FIFA da klavye ile oynuyor ve skill yapmak istiyorsanız bence kesinlikle “Z-X-C-V” tuşlarına skill özelliklerini atamalısınız, çok isteyen olur ise onu da ekstra paylaşırım.

Ve en önemli nokta, kayıt alanımız. Kesinlikle aşağıda yer alan görsel gibi kayıt ediniz.

FIFA 23 Klavye Ayarları

Bu işlemlerim tamamı hepsi bu kadar ancak en önemli kısmı önemli not olarak aşağıya ekliyorum. Bu işlemi yapmayı unutmayınız.

ÖNEMLİ NOT: Cloud sistemine kayıt edilen ayarlar genelde çakışma problemleri oluşturuyor. Bu yüzden Origin ayarlarınızdan “Cloud” yani bulut sistemini kapatmanızı öneririm. Bu ayarı kapatınca klavye ayarlarınızın tamamını “Belgelerim” içerisine ekleyecektir.

 1

0 Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.