Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

Hakkımda

Ben Muhammed Ali POLAT. 9 Temmuz 1991 Gaziantep doğumluyum. Doğduğum şehirde de yaşamaya devam ediyorum. İlk öğretim ve lise yıllarımı Gaziantep’de tamamladım. Üniversite eğitimimi ise Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde devam ettirdim. Ayrıca Akdeniz Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi açık öğretim İlahiyat bölümlerinde de eğitimler görüyorum.

Sezenist Ne Demek?

Yıl 2009, Burdur’da üniversite zamanında yüksek sesle karışık playlist de bir şarkı çalmaya başladı. “Tükeneceğiz…” O gün fark ettiğim şarkı sonrası ve Türkiye’nin en büyük kadın ses sanatçısı olan Sezen Aksu’nun sevgisinin fanatizm derecesinde yükselmesi ile oluşan ve 2009 yılından beri kullandığım bir isim.

Kitaplar ve Diğer Konular

Küçükken bir şeyler çizmekten çok hoşlansam da bu durum ilerleyen yıllarda evrilerek bir şeyler yazma arzusuna dönüştü. Herhangi bir edebi kaygı gütmeden yazmak şuan hayatımın bu yıllarında büyük keyif veriyor. Yazdıklarımın okunmasından çok tamamen kendi ruhuma iyi gelmesi için yazmaya devam ediyorum. Bu doğrultuda şuan hali hazırda kitap yazmaya yeniden başladım. Yeniden başladım diyorum çünkü 2012 yılında Başı Bozuk ve 2014 yılında His Korsanı ile profesyonel yazarlığa giriş yapmıştım. Dediğim gibi herhangi bir edebi kaygım yok.

Akşam Gazetesi Başı Bozuk Kitabı Hakkında Basın Yazısını Görmek İçin TIKLAYIN

Hayat insanı bambaşka alanlara sürükleyebiliyor, çizmekten, yazmaktan bahsederken sonrasında YouTube üzerinde aktif olarak videolar yayınladım. Video dönemi içerisinde Oyun/FIFA kategorisinde hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaştım. Bu konuda kendimi başarılı yada başarısız gibi değerlendirmelerde bulunmasam da şuan devam ediyor olsaydım daha fazla kitleye ulaşacağıma eminim. Bazı durumlardan dolayı YouTube kariyerime belki geri dönmemek üzere uzun bir ara vermiş oldum. Hayat bu ne getireceği belli olmuyor, belki geri dönebilirim. YouTube içeriğimi geliştirebilmek için yayınlarda sunumunu yaptığım FIFA oyunu üzerinden yola çıkarak eSpor işleri içerisinde bulundum ve bulunmaya devam ediyorum. 2016 yılında hem YouTube platformuna içerik üretmek hemde oyun keyfi yaşamak amaçlı yola çıktığımız ve hala kemik ekibin devam ettiği Vogue eSports takımı ile mücadeleye devam ediyorum. Takım eski adı ile Rönesans eSports’a ait dernek ve yasal haklarını sürdürmek ve tamamlamak için bir proje olarak yolunu sürdüyor. Bende bu projenin başında yer alıyorum.

Çok fazla detaya girmeden yüzeysel olarak bu alana hakkımda bilgilerimi girmeye devam edeceğim. Sizler beni takip etmek isterseniz tüm sosyal ağ profillerime sağ üst köşede yer alan ikonlardan ulaşabilirsiniz veya “İletişim” sekmesinden bana mesaj gönderebilirsiniz.