Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

Pokemon GO’da Melmetal’iniz Olsun

Pokemon GO’da Melmetal’iniz Olsun

Pokemon GO’da Melmetal’iniz Olsun

Melmetal’ınız Olsun!

  • Bu: https://accounts.nintendo.com/register adresten Nintendo hesabımızı oluşturuyoruz.
  • Pokemon Home uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz.
  • Açmış olduğumuz Nintendo hesabı ile Pokemon Go uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Pokemon GO oyununa giriş yapıyoruz, ortada yer alan Poke Topuna tıklıyoruz ve sağ üstte yer alan Settings kısmına tıklayarak açılan ekranda en alta iniyoruz, yer alan linklerden Pokemon Home yazı linkine tıklıyoruz ve burası bizi Pokemon Home uygulamasına veya sitesine yönlendirecek, uygulama veya siteden yine girişimizi yaparak bir adet; Mystery Box isimli bir kutu verecek siyah renk.

Pokemon GO Fest 2021 Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN

(Bu kutu 3 günde 1 defa olmak üzere alınabiliyor, kutu items alanına geliyor, shop alanına bakmayınız, her ne kadar kutu desem de aslında incense tütsüsü gibi, 30-40 saniyede 1 defa olmak üzere Meltan verecek)

  • Uygulamamızda giriş yaptıktan sonra Pokemon GO ekranında bir Pokemon listemizi göreceğiz, burada herhangi çöp bir Pokemon’u Pokemon Home uygulamasına transfer ediyoruz, dediğim gibi herhangi bir çöp Pokemon olabilir. Kutu bundan sonra aktif olacak.

-30-40 saniyede 1 defa gelen Meltan’ları yakalamak için elimizde bolca Pinap Berry olsun, bu meyve çünkü her yakalama sonrası 2x Meltan candy verecek. Meltan’ı da evolve etmemiz için 400 Meltan candy gerekiyor, Pinap Berry ile 6 Meltan +1 de profesöre yollamamızdan toplam 7şer Meltan candy kazanarak sonraki Meltan’a geçeceğiz.

Her spawn olan Meltan’ı yakalamaya çalışın, 3yıldız ve düzgün skilleri olan bir Meltan’ı hesabınızda bekleterek evolve işlemini onun üzerinden uygulayabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken Pinap Berry çünkü 400 şeker istiyor dediğim gibi. Eğer Pinap Berry’niz az ise 3 günde 1 olmak üzere kutuyu aktif ederek Meltan’ları toplayın ve geçte olsa evrimleştirerek Melmetal’e sahip olun.

 2

0 Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir