Sezenist, Gezgin, Yazar, Blogger ve Kırıklarınızın Alçısı.

VPN ile Origin Access Premier Almak (Tüm Detaylar)

VPN ile Origin Access Premier Almak (Tüm Detaylar)

VPN ile Origin Access Premier Almak (Tüm Detaylar)

BANLANMA PROBLEMİ AŞIMI!

Arkadaşlar bu sene çok fazla banlanan kullanıcı mevcut. Sanırım biz Türkler fazla yüklenince dikkat etmeye başladılar. Bu sorunu %99 oranında çözdük. Önce bu yazıyı okuyun ve akabinde bu konunun güncellenmiş yani bu kısmı okuyun.

FUT / FIFA ile İlgilenen Arkadaşları Discord Sunucumuza Katılmak İçin TIKLAYINIZ!

Telefonunuza mobil uygulama olarak VPN uygulaması indirin. İndirğiniz VPN de Ukrayna ülkesinin olduğuna emin olun ve VPN i öyle indirin. Ukrayna’yı seçerek VPN’i aktif edin. Telefonunuzun tarayıcısından Origin sitesini açın (uygulama değil, siteyi) buradan SIFIR bir Origin hesabı oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz hesaba giriş yapıyoruz. Yine telefon üzerinden EA Play Pro hesabımızı satın almak için işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ödemeyi yaptıktan sonra hemen PC ye geçip oyun falan indirmeye çalışmayın! En az 6 saat sonunda oturum açın Türkiye IP niz üzerinden. Hatta yapabiliyorsanız bu 6 saat sonunda birkaç defa bilgisayarınıza indirdiğiniz VPN den Origin uygulamanızı açın. Amacımız olabildiğince normal bir hava vermek. Banlanma işlemleri her daim otomatik olur, olağan durumları belli kriter ile yapıyorlar. Biz bu adımlarla normal davranışlar sergiliyoruz.

Birçok avantajları ile özellikle benim gibi FIFA oyuncularının tercih ettiği Origin Access Premier maalesef Türkiye fiyatı çok yüksek, çok fazla avantajları olsa da ülkemizde Euro/Dolar kurları çok yükseldiği için hepimiz uzak durmaya çalışıyor. Bende Origin Access Premier alabilmek için birçok ülkenin biriminden satış fiyatlarını araştırdım. Kore, Arjantin ve Ukrayna üzerinde kendi para birimlerine uygun fiyatlar çıkmakta. En uygunu ise Ukrayna olduğunu gördüm. Ukrayna Rublesi üzerinden 3999 Ruble ödeme yaparak tam 1 yıllık Origin Access Premier’e sahip oldum. Bu işlemi 3 yıldır yaparak sorunsuz ve Türkçe dili ile oynuyorum. Aşağıda adımları sade ve uzatmadan, karışık olmadan yazdım. Aklınıza takılanları yorum olarak yazın, kısa sürede dönüş sağlayabilirim.

İşlemimiz ne olursa olsun legal bir yöntem. Yani Ukrayna’ya seyahatiniz sırasında da alabilirsiniz sonuçta. Tamamen parasını ödeyerek resmi bir satın alma işlemi yapıyorsunuz. Tek farkı Ukrayna para biriminden yararlanmak.

Ziraat ve Halk Bankası debit (klasik banka kartı) olanlar maalesef genel ödeme problemi sebebi ile sorun yaşıyor. Tamamen bu iki bankanın debit kartından kaynaklı. Bilginiz olsun. Kredi kartı olanlar hiçbir şekilde sorun yaşamıyor.

Kredi kartınızdan ödeme olarak 3999 Ruble paraya o anki kur ile çekmekte (FIFA 20 zamanı için ben 365TL civarı ödeme yapmıştım) Şimdi ise 385TL civarı bir para çekecektir. Nedense banka kartı olunca 15-20TL kadar daha az miktar çekiyor ve 365TL civarı çekecektir normal banka kartı kullanandan.

İşlemimiz için tarayıcımıza 1 adet VPN uygulaması kuruyoruz. Genel bilgisayara değil, tamamen bir tarayıcıya (Örneğin Chrome). Ben şahsen; FreeVPN kullanıyorum Chrome üzerinde, siz istediğinizi kullanabilirsiniz çalışması yeterli.

*Yeni bir Origin açmanız çok çok sağlıklı olacaktır. Çünkü daha önce mevcut Origin hesabınızda Türkiye üzerinden oyun veya oyun içeriği aldıysanız bu kez Ukrayna’da gözükeceğinden sorun yaşayabilirsiniz. İşleminizi iptal edebilir. O yüzden temiz bir Origin alın ki bloke yemeyin.

*Ayrıca ödeme yapacağınız banka / kredi kartını da herhangi bir Origin üzerinden daha önce kullandıysanız riske atmamak için sanal kart oluşturun. Sanal kart her bankanın kullandığı ücretsiz bir özellik. Bakiyeyi siz belirliyorsunuz. 400 liralık bir sanal kart oluşturabilirsiniz.

Şu: * simgeyi koyarak yazdığım 2 madde de tamamen sizin tercihinize bağlı ama olabildiğince en sağlıklı işlem. Herhangi bir reddedilme uyarısı yemeyin. Alın ve temiz temiz kullanın. Hatta her sene aynı Origin’e alırsınız. Mis gibi.

Devam ediyoruz; VPN uygulamamızı kurunca tüm Origin oturumlarını ve uygulamalarını kapatıyoruz. Arka planda çalışıp çalışmadığından emin olun.

VPN i aktif ederek Ukrayna ülkesine bağlanıyoruz. Ve 3999 Ruble ödeme seçeneğini göreceksiniz (Eğer bu fiyatı görmüyorsanız Origin vs kapattığınıza veya VPN uygulamanızın sorunsuz olduğuna emin olun)

1 yıllık satın al seçeneğine tıklayarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Banka ödeme bilgisi kısmında; Türkiye’yi seçeceksiniz. Ukrayna falan yapmayın. Bunu da şöyle açıklayayım; Türkiye vatandaşı olarak Ukrayna’ya gittiniz ve kartınız ile alışveriş yapıyorsunuz gibi düşünün. Yani her şey hem legal hem de olması gerektiği gibi.

Ve bu işlemde bu kadar. 1 yıllık Origin Access Premier’iniz var artık. FIFA 21’i de dahil sınırsız, Türkçe dil destekleyen oyunları Türkçe, desteklemeyen oyunları ise İngilizce yada seçtiğiniz dilde oynayabileceksiniz. Türkiye üzerinden almadan hiçbir farkı bulunmamakta.

Aklınıza takılan olursa yorum olarak bırakın, yardımcı olacağım.

 8

58 Yorumlar

Yasin
Hala yapabiliyor muyuz acaba ? Ukrayna VPN bulamıyorum. :(
1 2 3

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir